Ubrania robocze

Kombinezony, spodnie, Bluzy, Fartuchy

Kombinezon TECHNIK

Bluza ochronna

Bluza ochronna (65% poliester 35% bawełn, gramatura 245g/m2, zapinana na suwak z dodatkowym zapięciem na rzepy, cztery kieszenie w dolnej partii,dwie w górnej na rzep z dodatkową kieszenią na telefon komórkowy, rękawy zakończone mankietem z gumą, w kolorze szaro-czarnym z pomarańczowymi dodatkami)

Spodnie ochronne ogrodniczki

Spodnie ochronne ogrodniczki (65% poliester 35% bawełna, gramatura 245/m2, dwie kieszenie z tyłu na rzepy oraz cztery boczne, dodatkowa kieszeń na lewej nogawce z patką,na prawej kieszeń na calówkę, w górnej partii spodni jedna duża kieszeń z patką na rzep oraz kieszonka na telefon komórkowy i mała kieszonka dzielona, możliwość regulacji w pasie oraz w długości szelkami z dodatkową, gumą w tylnej partii zwiększającą swobodę ruchów, na kolanach kieszenie na wkładki nakolannikowe KING BEE, w kolorze szaro-czarnym z pomarańczowymi dodatkami).

zeker

Kombinezon ostrzegawczo- ochronny

60% bawełna i 40% poliester Dwie naszyte kieszenie przednie oraz dwie górne z klapą zapinaną na guziki. Kieszeń tylna zapinana na guzik oraz mała kieszeń na wkrętak. Elastyczny pasek w tylnej części pasa. Z przodu kryte zapięcie na zamek. Kołnierz koszulowy. Paski odblaskowe wzdłuż piersi, wokół nogawek i rękawów według normy EN 471 klasa 3 Rozmiar: od S do XXXL . Kolory: żółty, pomarańczowy.

zeker

Fartuch antystatyczny ESD

Odzież antystatyczna (ESD) jest najbardziej efektywnym sposobem ochrony. Oferujemy Państwu odzież antystatyczną naszej produkcji. Oprócz produktów standardowych na życzenie klienta przygotujemy niemal dowolny produkt, w podanym kolorze i kroju. Pamiętaj ! Wszystkie międzynarodowe standardy, łącznie z EN 61340-5-1, podkreślają konieczność wykorzystania specjalnej odzieży bezpośrednio na miejscu pracy i w każdej strefie EPA. Skład: PES 44%, CO 54,6%, Wł. węglowe 1,4%.

zeker

Kombinezon
TECHNIK

Kombinezon
OSTRZEGAWCZY

Kombinezon
DROGOWCA

Kombinezon
TECHNIK 2

zeker