Znakowanie odzieży Bydgoszcz

Znakowanie odzieży roboczej, reklamowej i służbowej. W firmie Zeker w zależności od potrzeb i asortymentu dobieramy odpowiednią technikę nadruku jak:

  1. Sitodruk
  2. Flex/Flock
  3. Haft komputerowy

Jaka metoda znakowania odzieży jest najbardziej opłacalna?

Opłacalność poszczególnych metod nadruku zależy przede wszystkim od nakładu odzieży do oznakowania. Dla małego nakładu np. dla kilku pracowników lub małej kampanii reklamowej (kilka, kilkanaście sztuk) najbardziej odpowiedni będzie nadruk typu sublimacja lub flex. Jest to technika zdobienia, która nie nadwyręży budżetu firmy jednak przy większych zamówieniach się nie opłaci.

Dla średnich i dużych nakładów odzieży firmowej do oznakowania zalecamy  wykorzystanie techniki sitodruku. Jeżeli zamówienie wynosi co najmniej 50 sztuk ta technika będzie najtańszym rozwiązaniem. Dodatkowym atutem sitodruku jest możliwość znakowania innych powierzchni niż tylko tkaniny, jak np tworzywa sztuczne, gadżety firmowe. Metoda zdobienia sitodrukiem jest trwała  a wachlarz kolorów jest bardzo szeroki. Bez wątpienia jest to najpopularniejsza technika znakowania odzieży.

Nie wiesz jaką metodę znakowania odzieży wybrać?

Skontaktuj się z nami, doradzimy i wspólnie wybierzemy optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy

Znakowanie odzieży metodą sitodruku

Technika zdobienia polegająca na naniesieniu farby, poprzez przeciskanie jej przez specjalnie wykonaną wcześniej matrycę (siatkę). Sitodruk stosuje się głównie na tekstylia. Technika wyraźnie opłacalna w przypadku większych nakładów (od 30 sztuk). Większa ilość gwarantuje niższą cenę.

Znakowanie odzieży ochronnej BHO i firmowej - zeker Bydgoszcz
Znakowanie odzieży BHP metodą flex

Zdobienie ubrań techniką Flex

Metoda tworzenia nadruków, która polega na ploterowym lub laserowym wycięciu wzoru z pokrytej klejem folii, a następnie wgrzaniu jej w materiał za pomocą termoprasy. Flex nie wymaga przygotowywania matryc. Najczęściej używa się jej do ozdabiania nadruków bądź personalizacji odzieży. Jest opłacalna nawet przy niskich nakłada.

Personalizacja odzieży firmowej techniką haftu komputerowego

Haft uznawany jest za jedną z najstarszych technik ozdabiania odzieży, uważany jest też za technikę najszlachetniejszą i zarazem oferującą najlepszą jakość. Jeśli zastosowane zostaną odpowiednie nici, wykazuje on znakomitą odporność na gotowanie i pranie chemiczne. Do haftowania używamy wysokiej jakości nici hafciarskich, które są dostępne w szerokiej palecie barw. A nowoczesne hafciarki multikolor dają możliwość odwzorowywania najbardziej skomplikowanych wzorów.

Zeker Bydgoszcz - techniki zdobienia odzieży - haft komputerowy